Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguAppartement in Kolberg A18 oder A19 im Aquarius Spa - Kołobrzeg
Wybierz tani nocleg na wakacje i skorzystaj z szerokiej oferty dostępnej dla Ciebie! W ofercie znajdziesz komfortowe pokoje i kwatery, pensjonaty, hotele czy apartamenty. Tanie oferty nad morzem, w górach czy na Mazurach. Zwiedzaj nadmorskie kurorty, wybierz mazurskie jeziora, trasy górskie czy zwiedzanie Warszawy, Krakowa czy Poznania. Rezerwuj nocleg online już dziś. Wiele wolnych miejsc dostępnych w niskich cenach. Wolne terminy dostępne przez cały rok - wyjedź na weekend, wakacje czy ferie.
Appartement in Kolberg A18 oder A19 im Aquarius Spa
Kołobrzeg Fredry 15 apartamenty - mieszkania
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Appartement in Kolberg A18 oder A19 im Aquarius Spa oferuje taras oraz widok na morze. Usytuowany jest on w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 600 m, Plaża Kamienista – 2,3 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Plaża Ouest – 2,9 km, Molo w Kołobrzegu – 2,5 km.
W apartamencie zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, pralkę oraz aneks kuchenny z lodówką i zmywarką.
W pobliżu obiektu Appartement in Kolberg A18 oder A19 im Aquarius Spa znajdują się liczne atrakcje, takie jak Ratusz, PKP Kołobrzeg i Muzeum Oręża Polskiego. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Apartament. The hot tub and sauna are the special features of this apartment. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The apartment features a washing machine, an electric kettle, a terrace with sea views as well as a private bathroom boasting a shower. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
dostęp do Internetu
taras
zwierzęta domowe są akceptowane
pokoje dla niepalących













