Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguCHILLIapartamenty - RAY - Kołobrzeg
Wybierz tani nocleg na wakacje i skorzystaj z szerokiej oferty dostępnej dla Ciebie! W ofercie znajdziesz komfortowe pokoje i kwatery, pensjonaty, hotele czy apartamenty. Tanie oferty nad morzem, w górach czy na Mazurach. Zwiedzaj nadmorskie kurorty, wybierz mazurskie jeziora, trasy górskie czy zwiedzanie Warszawy, Krakowa czy Poznania. Rezerwuj nocleg online już dziś. Wiele wolnych miejsc dostępnych w niskich cenach. Wolne terminy dostępne przez cały rok - wyjedź na weekend, wakacje czy ferie.
CHILLIapartamenty - RAY
Kołobrzeg 3 Reymonta apartamenty - mieszkania
Rozmawiamy
8.8/10
Obiekt CHILLIapartamenty - RAY położony jest w dzielnicy Dzielnica Uzdrowiskowa w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 300 m, Plaża Ouest – 1 km, PKP Kołobrzeg – niecały kilometr. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu do dyspozycji Gości jest balkon.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), jadalnię, aneks kuchenny z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych.
W pobliżu obiektu CHILLIapartamenty - RAY znajdują się liczne atrakcje, takie jak Molo w Kołobrzegu, Latarnia morska w Kołobrzegu i Ratusz. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 106 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a private entrance, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with cable channels and a balcony. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 34 mkw.
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
ogrzewanie
winda
Płatności bezgotówkowe są możliwe
piesze wycieczkipoza obiektem
piesze wycieczki
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
jazda na rowerzepoza obiektem
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
wycieczki rowerowe
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Możliwe wystawienie faktury
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
pokoje rodzinne
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
całkowity zakaz palenia













