Zobacz atrakcje w okolicy:
Małe Molo na plaży wschodniej w KołobrzeguPlaża Wschodnia w KołobrzeguEkopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimPlaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachApartament Sailor nad samym morzem - Ustronie Morskie
Wybierz tani nocleg na wakacje i skorzystaj z szerokiej oferty dostępnej dla Ciebie! W ofercie znajdziesz komfortowe pokoje i kwatery, pensjonaty, hotele czy apartamenty. Tanie oferty nad morzem, w górach czy na Mazurach. Zwiedzaj nadmorskie kurorty, wybierz mazurskie jeziora, trasy górskie czy zwiedzanie Warszawy, Krakowa czy Poznania. Rezerwuj nocleg online już dziś. Wiele wolnych miejsc dostępnych w niskich cenach. Wolne terminy dostępne przez cały rok - wyjedź na weekend, wakacje czy ferie.
Apartament Sailor nad samym morzem
Ustronie Morskie 35 Chrobrego apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.5/10
Obiekt Apartament Sailor nad samym morzem oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 14 km, PKP Kołobrzeg – 15 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości kilka kroków od obiektu znajduje się Plaża Sianożęty.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Apartament Sailor nad samym morzem oferuje wypożyczalnię rowerów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 16 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 16 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 116 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. Boasting a terrace, this apartment also features air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 41 mkw.
Bezpłatne Wi-Fi
Gry planszowe / puzzle
Wi-Fi
Fryzjer / salon piękności
Całkowity zakaz palenia
Klimatyzacja
Parking na miejscu
Sklep na miejscu
Pokoje dla niepalących
Plaża
Pokoje rodzinne
Zwierzęta domowe są akceptowane
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Prywatny parking
Bar
Taras
Plac zabaw
Dostęp do Internetu
Bezpłatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Parking











