Domek na uboczu - Wiżajny
Wybierz tani nocleg na wakacje i skorzystaj z szerokiej oferty dostępnej dla Ciebie! W ofercie znajdziesz komfortowe pokoje i kwatery, pensjonaty, hotele czy apartamenty. Tanie oferty nad morzem, w górach czy na Mazurach. Zwiedzaj nadmorskie kurorty, wybierz mazurskie jeziora, trasy górskie czy zwiedzanie Warszawy, Krakowa czy Poznania. Rezerwuj nocleg online już dziś. Wiele wolnych miejsc dostępnych w niskich cenach. Wolne terminy dostępne przez cały rok - wyjedź na weekend, wakacje czy ferie.
Domek na uboczudomki letniskowe i całoroczne
Jezioro
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Jezioro
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Domek na uboczu usytuowany jest w miejscowości Wiżajny. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Hańcza – 5,1 km, Góra Zamkowa – 10 km, AquaPark Suwałki – 25 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W naszej ofercie m.in.: prywatny parking, całkowity zakaz palenia, bezpłatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane, parking, parking na miejscu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 12:00 a kończy o godzinie 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 8 osobowy (2 łóżka podwójne, 2 łóżka podwójne, 1 rozkładana sofa - 60 mkw).


Wiżajny
Oferta naszego partnera Booking.com BG.3001148
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: apartlodz.pl